IT-tjänster

IT-tjänster (6)

Operations

Kontakta oss

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss eller fyll i kontaktformuläret nedan om du har några frågor, så återkommer vi till dig så snart vi kan.

Kontakta oss
Kundreferenser
Våra nöjda kunder

Har du några frågor?

Kontakta oss

Alec Mägi Särnholm

Managing Director

+46 10-405 11 40 Alec.sarnholm@ecit.se

Stefania Hernandez

Sales & Marketing Manager

+46 10 405 11 51 stefania.hernandez@ecit.se

Patrik Selimson

Business Manager Region Syd

+46 10-405 11 70 patrik.selimson@ecit.se

Alexander Hallgren

Business Manager Region Väst

+46 10-405 11 45 Alexander.hallgren@ecit.se

Johnny Tanzi

Business Manager Region Öst

+46 10-405 11 24 johnny.tanzi@ecit.se

Karolina Hagman

Business Manager Region Stockholm

+46 10-405 11 27 karolina.hagman@ecit.se

Mats Johnson

National Sales Telefoni & växel

+46 10-405 11 14 mats.johnson@ecit.se
Microsoftteams Image (7)

Möt våra ledare:
Människorna bakom ECIT

Om oss
Map Pin

Få hjälp idag
Kontakta ditt lokala kontor

Hitta kontor
Grønndameside

Vill du veta mer?

Fyll i vårt kontaktformulär så hör vi av oss till dig så snart vi kan.

+46 10 - 405 11 00